KHADI – na witalność włosów – czyli bhringraj w otoczce z olejków

Bardzo lubimy naturalne produkty kosmetyczne. Chemiczne, sztuczne substancje nigdy nie zwyciężą składników pozyskanych z upraw ekologicznych, naturalnego pochodzenia.

olejek-bhringraj.jpgIndyjska firma Nitai szczyci się tym, że została założona z pasji do orientu, zasad ajurwedy i zdrowego stylu życia. Jednymi z popularniejszych produktów wydawanych przez firmę są produkty Khadi, do których należą naturalne olejki do włosów.

Dużą popularność zyskał zwłaszcza Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil – czyli olejek zwiększający witalność włosów, zapewniający im dogłębną regenerację i wzmocnienie. Olejek przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, zwłaszcza tych, które zaczynają wypadać, słabną, tracą blask i zaczynają przedwcześnie siwieć. Jego działanie opiera się na zestawieniu naturalnych olejków z ajurwedyjskimi ziołami cenionymi od wieków za właściwości pielęgnujące i regenerujące włosy oraz ich cebulki. Do takich ziół należy przede wszystkim bhringraj, brahmi oraz amla. Są one najczęściej wykorzystywane indyjskich produktach do pielęgnacji włosów. Idealnie uzupełniają swoje właściwości odżywcze, aby zapewnić puklom jak najlepszą pielęgnację.

Bhringraj jest ziołem, które w połączeniu z naturalnymi olejkami stanowi broń przeciwko wypadaniu włosów. Bhringraj przyspiesza wzrost pukli i wnika głęboko w cebulki, sprawiając, że pukle rosną zdrowe i mocne. Jeśli zmagasz się z uporczywym łupieżem lub innymi chorobami skóry głowy – bhringraj pomoże ci je zwalczyć.

Amla – stanowi świetne uzupełnienie dla zioła bhringraj – nadaje blasku, zagęszcza włosy, usprawnia pracę cebulek włosowych i równie świetnie przyspiesza wzrost włosów.

Brahmi – zwalczy przedwczesne siwienie i powstrzyma wypadanie włosów, oczyści skórę głowy, wyreguluje pracę gruczołów łojowych.

Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil z bhringraj i amlą jest uzupełniony naturalnym olejkami, które nawilżają, regenerują włosy, spowalniają starzenie się pukli i pomagają odbudować strukturę włosów, a dodatkowo ochraniają je przed uszkodzeniami. Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil z bhringraj i amlą zawiera m.in. olejek sezamowy, kokosowy, rycynowy i rozmarynowy.

Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil z bhringraj i amlą jest zamknięty w ładnej, szklanej, estetycznej butelce o pojemności 100 ml. Jest bardzo wydajny, a szklana pipetka ułatwia dozowanie produktu. Pure Ayurvedic Vitalising Hair Oil z bhringraj i amlą ma silny, ziołowy zapach, który znika z włosów po umyciu ich szamponem.